Про готель

Ми працюємо,
щоб зробити ваш відпочинок
зручним і незабутнім!

Готель "Гніздо лелеки" розташований у мальовничому куточку Закарпаття, а саме в селі Велятино Хустського району. Цей район багатий визначними місцями та курортими містечками, адже переважну більшість території району займають гори та річки. Неподалік села Велятино знаходиться курортне село Шаян, яке відоме своїми мінеральними водами, котрі мають цілющі властивості.

Наш готель також не далеко від курортного комплексу "Теплі води". Там ви можете спробувати різноманітні лікувальні процедури та насолодитись активним відпочинком у будь-яку пору року. А ми вам у цьому допоможемо.

"Гніздо лелеки" - це триповерхова будівля, побудована з любов'ю для кожного відвідувача, який у ній залишається. У десятьох номерах ви зможете чудово відпочити. Кожен номер обладнаний всім необхідним: є телевізор, шафи, ліжка, а найголовніше окремий санвузол з туалетом та душовою кабіною. Працює Wi-Fi.

Також у готелі є загальна столова та кухня. Кухня обладнана газовими плитами, холодильниками, чайниками, посудом, тому ви зможете самі готувати собі їжу. Звісно, щоб повністю насолодитись відпочинком, є можливість замовити кухарів, які зроблять найсмачніші страви для вас.

Біля готелю є літня тераса, альтанки, гойдалка, мангал. Також є місце для паркування автомобілів.

Щоб зробити наших відвідувачів задоволеними, у нас також можливі знижки при тривалому проживанні. Забронювати номер ви можете через сайт, або по телефону. Зазвичай заїзд після 12.00. Але можливі так звані "форсмажори", тому ми завжди йдемо на зустріч клієнту.

Ми розвиваємось з кожним роком, щоб ставати кращими і робити ваш відпочинок комфортнішим! Приїжайте до нас і переконайтесь. Ласкаво просимо!